Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği
Site üye bilgileri tarafımızdan hiçbir şekilde 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kredi Kartı Güvenliği
Site yönetimi olarak sitemizden ödeme yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Ödeme sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler ödeme sitemizden bağımsız olarak Rapid 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde ödemeye devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenmediği ve kaydedilmediği için üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olunur.
Online olarak kredi kartı ile yapılan ödemeler Kredi Kartları Sahtekarlığı´na karşı denetlenmektedir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.
Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan, açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği internetten ödeme günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online ödeme hizmeti sağlayan firmanın güvenilirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.
Not: İnternet ödemlerinde sitede ki açık adresin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Eğer güvenmiyorsanız ödemeden önce telefon ederek teyit edin. Sitemizde tüm iletişim bilgileri açık olarak belirtilmiştir.

E–Mail Güvenliği
Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir ödemenizle ilgili olarak göndereceğiniz e–postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E–postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e–postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.